Varta

VYBERTE SI ŘADU:

   Pro baterie je důležitý především výkon a spolehlivost – a zde nasazuje VARTA laťku. Díky tomuto nekompromisnímu přístupu ke kvalitě jsme se stali hlavním dodavatelem vedoucích výrobců automobilů. Aby to tak zůstalo, mají naši inženýři jasný úkol: stále vylepšovat to nejlepší. Nejnovějším výsledkem tohoto vyhraněného inovačního ducha je nová technologie PowerFrame – po výjimečné technologii AGM další důkaz pro neohrozitelnou vedoucí roli firmy VARTA. A pro Vás další důvod dát firmě VARTA Vaší důvěru.Co dělá firmu VARTA tak silnou?
Je to celá sada výjimečných výkonů, které firmu VARTA vyznamenávají. Maximální standardy kvality nenechávají žádný prostor pro kompromisy. K tomu používáme naše veškeré Know-how důsledné inovace. Díky tomu Vám můžeme stále nabízet baterie s nejlepšími technickými vymoženostmi, které Vám garantují ještě více výkonu a spolehlivosti. A které ještě navyšují náš náskok před konkurencí.

Která VARTA je pro mě ta správná?
To záleží na tom, jaké máte na baterii požadavky: Moderní High-Tech vozidlo má více elektrických spotřebičů a tím také větší spotřebu energie. Náš program pokrývá veškeré požadavky: Je jedno, jestli ULTRA dynamic nebo dynamic Trio: VARTA dodává přesně odměřenou sílu, také pro Váš vůz. VARTA je rozhodnutí pro klidné startování a klidnou jízdu – a proti nepříjemným překvapením.

Co je technologie PowerFrame?
PowerFrame je více inovací v jednom: Životnost, výkon při startu za studena, energie – prakticky každý aspekt důležitý pro baterie je správně optimalizovaný. Důležitou vlastností je patentované lisování takzvané pozitivní mříže – jedinečný mřížkový design, který je významným plusem pro výkon. Vysoký tlak a nové standardy preciznosti při produkci zajišťují stabilní kvalitu a dlouhou životnost.

Co přináší technologie PowerFrame?
Výhody pocítíte např. při startu za studena nebo pokud máte na palubě mnoho elektrických spotřebičů: vše běží bez problémů. Navíc bylo eliminováno slabé místo baterií: Výpadky, které byly často způsobeny nedostatky na pozitivní mříži, jsou minulost. Protože jsou místa s větším zatížením robustnější, nemusíte se bát koroze – a žádného výpadku. A protože takto každá baterie vydrží déle, raduje se i naše životní prostředí.

VARTA prospekt ke stažen